Nida Media przywiązuje dużą wagę do ochrony Państwa danych osobowych. Dane są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a dostęp do nich posiadają tylko osoby upoważnione.

  W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celach marketingowych przez spółkę Nida Media informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nida Media Sp. z o.o. Dane kontaktowe:
  • adres: Leszcze 15, 28-400 Pińczów
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 41 35 78 346
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w ramach marketingu usług własnych Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 3. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, prawo do uzyskania kopii danych, przenoszenia danych oraz prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych. Ma Pani/Pan prawo wnieść w dowolnym momencie sprzeciw wobec przetwarzania jego danych osobowych . Sprzeciw można złożyć w wygodny dla siebie sposób, w szczególności na adres e-mail lub adres kontaktowy wskazany w punkcie 1.
 5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych lub przepisy RODO.
 6. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Administratorowi kontakt w celach marketingowych.

Nasi klienci

Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw z całego kraju.
Dołącz do grona szczęśliwych partnerów Nida Media