Rok 2016 jest bardzo szczególny w historii działalności firmy Nida Media Sp. z o.o. Jest to rok jubileuszowy 10-lecia istnienia na rynku. W historii naszego przedsiębiorstwa dekada ta stanowi niewyczerpane źródło wielu cennych doświadczeń.

Jesteśmy dumni z osiągnięć i zdobytej pozycji na rynku. Przyjemnie jest patrzeć wstecz z poczuciem, że okres ten wypełniony był dynamicznym rozwojem, któremu towarzyszył smak sukcesu. Jesteśmy dumni z zaangażowania i kreatywności naszych pracowników. Bez ich wiedzy, umiejętności i przede wszystkim poświęcenia, wszystko to, co osiągnęliśmy nie byłoby możliwe. Nasz sukces rynkowy nie byłby również możliwy bez Waszego udziału.

Dziękujemy klientom, dostawcom, bankom oraz przede wszystkim partnerom biznesowym. Doceniamy kredyt zaufania, jakim nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych latach. Wierzymy, że we współpracy z Wami - będziemy mogli się nadal rozwijać. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ to, co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek - to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działania.

Zarząd Nida Media Sp. z o.o.

< Poprzednia aktualność Wróć do strony głównej Następna aktualność >  

Nasi klienci

Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw z całego kraju.
Dołącz do grona szczęśliwych partnerów Nida Media